کدخبر : 35879
سه شنبه 18 مهر 1396 - 8:56
587 بازدید
فاقددیدگاه

مراسم کلنگ زنی احداث تصفیه خانه فاضلاب خداآفرین

خداآفرین به روز : طرح ایجاد تاسیسات شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر خمارلو با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال کلنگ زنی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  خداآفرین به روز ٬ طرح ایجاد تاسیسات شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر خمارلو  با پور مهدی معاون استانداری استان آذربایجان شرقی  ، ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  ٬فرماندار شهرستان و تنی چند از مدیران و مسئولان شهرستان کلنگ زنی شد .
ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ، گفت : طرح ایجاد تاسیسات شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر خمارلو در زمینی به گستره ۱۵۰۰۰متر در اقطار ۲۰۰ الی ۴۰۰ میلی لیتر از جنس پلی اتیلن دوجداره و احداث یک باب تصفیه خانه برای جمعیت ۲۰۰۰ نفر با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال احداث می شود.
امینیان فرماندار خداآفرین ، اظهار کرد : با توجه به موقعیت خاص شهرستان خداآفرین که در دورترین نقطه مرزی استان آذربایجان شرقی واقع شده است این نیاز احساس گردید تا طرح ایجاد تاسیسات شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر خمارلو احداث می شود .

پور مهدی معاون استانداری استان آذربایجان شرقی ، با بیان اینکه خداآینه و پیشانی کشور می باشد ، اظهار داشت : در دولت یازدهم تمام تلاش ها بر این موضوع است که طرح های نیمه تمام برای اتمام از اعتبار دولتی برخوردار شوند .
وی افزود : بودجه طرح ایجاد تاسیسات شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر خمارلو از اعتبارات دولتی نبوده و از محل سازمان های خصوصی و شهرداری ها تامین می شود .

 

پسندیدنمراسم کلنگ زنی احداث تصفیه خانه فاضلاب خداآفرین(0)نپسندیدنمراسم کلنگ زنی احداث تصفیه خانه فاضلاب خداآفرین(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما