کدخبر : 37489
سه شنبه 15 آبان 1397 - 13:21
144 بازدید
فاقددیدگاه

فسخ قراردادفراهانی با نفت مسجد سلیمان

خداآفرین به روز : دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بعد از درگیری با سرمربی این تیم و اخراج از اردو، قراردادش را با این تیم فسخ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ؛ میلاد فراهانی دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد.

روز قبل از بازی نفت مسجد سلیمان مقابل استقلال خوزستان مبالغی به بازیکنان نفت داده شد اما پولی به میلاد فراهانی که از بازیکنان باسابقه این تیم در لیگ برتر به حساب می‌آید داده نشد. این موضوع اعتراض فراهانی را در پی داشت و به علیرضا مرزبان سرمربی این تیم گفت که چرا به من پول نمی‌دهید؟که مرزبان در جواب او اعلام کرد تو چرا باید پول بگیری؟ 

سرمربی نفت مسجد سلیمان به دروازه‌بان تیمش گفت که بیشترین پول را گرفته‌ای و چرا باید دوباره پول بگیری؟! این جر و بحث‌ها باعث شد تا بین فراهانی و مرزبان درگیری لفظی رخ بدهد و درنهایت سرمربی تیم دروازه‌بانش را روز قبل از بازی با استقلال خوزستان از اردو اخراج کرد. این تصمیم با واکنش فراهانی روبه‌رو شد و به سرمربی تیمش گفت تو با من مشکل داری که مرزبان در جواب به دروازه‌بان تیمش گفت که تو چه کسی هستی که من با تو مشکل داشته باشم؟! 

پس از این اتفاقات،‌ درنهایت امروز فراهانی قراردادش را با نفت مسجد سلیمان فسخ کرد و این در حالی است که مسئولان این باشگاه به قول‌هایی که به فراهانی در زمان عقد قرارداد داده بودند عمل نکردند. 

میلاد فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس این خبر را تأیید کرد.

پسندیدنفسخ قراردادفراهانی با نفت مسجد سلیمان(0)نپسندیدنفسخ قراردادفراهانی با نفت مسجد سلیمان(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما