کدخبر : 11600
شنبه 14 تیر 1394 - 7:26
318 بازدید
فاقددیدگاه

فرهنگی: مدیران بهتری می‌توانست برای آذربایجان‌شرقی انتخاب شود

فرهنگی: مدیران بهتری می‌توانست برای آذربایجان‌شرقی انتخاب شود
خداآفرین به روز : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه برخی انتصابات خوبی در حوزه مدیریتی استان صورت گرفته ولی برخی انتصابات نیز می‌توانست بهتر از این باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، محمدحسین فرهنگی با انتقاد ضمنی از عملکرد دولت، برخی تغییرات مدیریتی را متناسب با جایگاه آن پست ندانسته و از عدم همراهی دولتمردان استانی در این زمینه انتقاد کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دولت در استان طی دو سال اخیر گفت: برخی انتصابات خوبی صورت گرفته و برخی انتصابات نیز می‌توانست بهتر از این باشد.

فرهنگی افزود: در مجموع عملکرد دولت را در این ابعاد چندان مثبت ارزیابی نمی‌کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: البته برخی ابهامات نیز وجود دارد مانند حضور افراد تندرو که با شعار اعتدال‌گرایی دولت چندان سازگار نیست.

فرهنگی گفت: هر دوره سیاسی در کشور یک حرکت به جلو است و در واقع کشور را مردم به جلو می‌برند و پس‌رفت عمده نداشته‌ایم.
وی افزود: در دوره‌های مختلف بنا به شرایط اقداماتی انجام شده، پیشرفت‌هایی را شاهد هستیم و البته در هر دوره‌ای نقاط ضعف و قوت وجود دارد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد نمایندگان استان در مجلس گفت: دوره فعلی نمایندگان به نسبت ادوار گذشته یکی از منسجم‌ترین ادوار نمایندگان است.
وی در پاسخ به سوالی در مورد اعتقاد برخی مردم به چند دسته بودن نمایندگان استانی گفت: بنده چند دستگی و اختلاف را قبول ندارم و تنوع در پیگیری‌ها به نفع استان است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زمانی که چندین پروژه دنبال می‌شود احتمال موفقیت در برخی از آن پروژه‌ها بیشتر است.
وی بیان کرد: در عملکرد داخل مجلس نیز یکی از بهترین عملکردها را نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی در بین استان‌های کشور دارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در زمینه پیگیری موضوعات خارج از مجلس نیز مجموع عملکردهای نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی قابل قبول است.

پسندیدنفرهنگی: مدیران بهتری می‌توانست برای آذربایجان‌شرقی انتخاب شود(0)نپسندیدنفرهنگی: مدیران بهتری می‌توانست برای آذربایجان‌شرقی انتخاب شود(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما