کدخبر : 35473
جمعه 19 خرداد 1396 - 13:24
472 بازدید
فاقددیدگاه

شناسایی محل هم‌پیمانی تروریست‌ها

شناسایی محل هم‌پیمانی تروریست‌ها
خداآفرین به روز : حجت‌الاسلام علوی گفت: محلی که در آن تروریست‌ها هم‌پیمان شده بودند و فیلم آن را مردم در فضای مجازی دیدند، شناسایی شد و تعدادی از نفرات آن‌ها هنوز آنجا حضور داشتند که دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز(جمعه ۱۹ خرداد) در حاشیه مراسم وداع با شهدای ترور در مجلس، در جمع خبرنگاران گفت: ما در دو روز گذشته و پس از این اتفاق رد آن‌ها را زدیم و آن‌ها را شناسایی کردیم.

وی اظهار داشت: عقبه تیم تروریستی را شناسایی کردیم و اکنون افراد متعددی از آن‌ها شناسایی و دستگیر شدند و محلی که در آن با هم، هم‌پیمان شده بودند و فیلم آن را مردم در فضای مجازی دیدند شناسایی شد و تعدادی از نفرات آن‌ها هنوز آنجا حضور داشتند که دستگیر شدند.

حجت‌الاسلام علوی خاطرنشان کرد:‌ تجهیزات و مواد منفجره و کمربند انفجاری که آماده کرده بودند در اختیار نیروهای اطلاعات و سرباز گمنام امام زمان (عج) قرار گرفته است اما با توجه به اینکه این عملیات در میانه راه است و باید جزئیات آن مکتوم بماند تا سربازان گمنام امام زمان (عج) به آخرین هدفها ضربه بزنند، پس از پایان  عملیات اطلاعات کامل را به اطلاع مردم می‌رسانیم.

وزیر اطلاعات در پایان تاکید کرد: ‌مردم مطمئن باشند فرزندان آن‌ها بیدارند و اجازه نمی‌دهند امنیت آن‌ها به سادگی آسیب ببیند.

پسندیدنشناسایی محل هم‌پیمانی تروریست‌ها(0)نپسندیدنشناسایی محل هم‌پیمانی تروریست‌ها(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما