کدخبر : 35298
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 8:31
752 بازدید
فاقددیدگاه

شعار یکپارچه «آذربایجان یک کلام، رئیسی والسلام»؛ «شعار هر ایرانی، خداحافظ روحانی»

شعار یکپارچه «آذربایجان یک کلام، رئیسی والسلام»؛ «شعار هر ایرانی، خداحافظ روحانی»
خداآفرین به روز : مردم تبریز و آذربایجان شرقی یکپارچه شعارهایی در حمایت از روحانی دادند و گفتند: شعار یکپارچه «آذربایجان یک کلام، رئیسی والسلام»، «شعار هر ایرانی، خداحافظ روحانی».


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، حجت‌الاسلام رئیسی که روز گذشته قبل تبریز به شهرکرد و اردبیل سفر کرده بود، پس از مناظره سوم استقبال از رئیسی در این شهرها به‌‌حدی بود که سبب شد وی با تأخیر سه ساعته به مصلی تبریز برسد.

به محض ورود به تبریز و مصلی هم مناظره سوم استقبال‌ها را پرشورتر از سایر شهرها کرده بود و این موج ادامه دارد.

مردم تبریز و آذربایجان‌شرقی که از ساعت ۱۶ در مصلی جمع شده و منتظر رئیسی بودند، بالاخره ساعت ۱۹٫۳۰ با استقبال پرشور آذری‌ها وارد مصلی تبریز شد.

در ابتدای ورود رئیسی به مصلی مردم با شعار «ابراهیم بت شکن، بت فساد رو بشکن»، «ابوالفضل علمدار، رئیسی رو نگهدار»، «آذربایجان یک کلام، رئیسی والسلام»، «شعار هر ایرانی، خداحافظ روحانی».

 حجت‌الاسلام رئیسی در این مراسم باشکوه بیش از ۲۰ هزار نفری، از استقبال پرشور از یک طلبه به عنوان سرباز انقلاب ابراز شرمندگی کرد و گفت که به این همه جمعیت توهین می‌کنند و می‌گویند که با اتوبوس به اینجا جمع شده‌اند.

پسندیدنشعار یکپارچه «آذربایجان یک کلام، رئیسی والسلام»؛ «شعار هر ایرانی، خداحافظ روحانی»(0)نپسندیدنشعار یکپارچه «آذربایجان یک کلام، رئیسی والسلام»؛ «شعار هر ایرانی، خداحافظ روحانی»(1)
امتیاز:
(0) (1)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما