کدخبر : 1141
چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 11:08
28172 بازدید
فاقددیدگاه

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان خداآفرین برگزار شد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان خداآفرین برگزار شد
خداآفرین به روز : همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه با حضور حماسی مردم مومن، ولایتمدار و همیشه در صحنه خداآفرین برگزار شد .

به گزارش خداآفرین به روز ؛ مردم خداآفرین با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن برای بار دیگر  وحدت، یک‌دلی و پایبندی به ارزش‌های انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند و ثابت نمودند تمام اقشار مردم شهرستان از کودکان و نوجوانان تا جوانان و بزرگسالان این شهرستان مرزی در راه و لایت و دفاع از ارزشهای و آرمان های اصیل انقلاب اسلامی کوتاهی نخواهند نمود .

 

مردم همیشه در صحنه خداآفرین با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «الله اکبر»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» و «22 بهمن ماه یوم‌الله» و همچنین شعارهای ولایی بار دیگر با آرمان‌های شهدا، انقلاب و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند و نفرت و کینه خود را نسبت به استکبار جهانی و دشمنان اسلام نشان دادند .

 

راهپیمایان در طول مسیر راهپیمایی با در دست گرفتن پرچم‌های لبیک یا رسول‌الله و پارچه نوشته‌هایی که روی آن فرمایشاتی از امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب نوشته شده است بار دیگر بر ادامه دادن راه شهدا و امام راحل و دفاع از مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند .

در پایان این مراسم قطعنامه قرائت شد

پسندیدنراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان خداآفرین برگزار شد(1)نپسندیدنراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان خداآفرین برگزار شد(1)
امتیاز:
(1) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما