کدخبر : 35204
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 - 13:05
403 بازدید
فاقددیدگاه

دستگیر ی ۱۱ سارق و توزیع کننده مواد مخدر در آذربایجان شرقی

۱۱ سارق و توزیع کننده مواد مخدر در آذربایجان شرقی دستگیر شدند
خداآفرین به روز : 10سارق و یک توزیع کننده مواد مخدر توسط ماموران نیروی انتظامی آذربایجان شرقی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، ماموران نیروی انتظامی فرماندهی آذربایجان شرقی در قالب طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ۱۱ سارق منازل و خودرو و نیز یک متهم به تولید و توزیع مواد مخدر را در شهرستان های مختلف استان دستگیر کرده و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی دادند.

دستبند پلیس بر دستان عامل توزیع موادمخدر در عجب شیر

فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر در همین خصوص ظهر پنجشنبه به خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی ازروستاهای شهرستان عجب شیر، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ رحمان عبدی در ادامه افزود: با انجام اقدامات نامحسوس متهم شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر ودر بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار یک کیلو و ۳۴۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک، سوخته تریاک و تعدادی آلات استعمال موادمخدرکشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد : در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی بعدی تحویل مقامات قضائی شد.

دستگیری ۲ سارق با ۱۴ فقره سرقت در مرند

فرمانده انتظامی شهرستان مرند نیز از دستگیری سارق تابلو فرش در این شهرستان خبر داد و در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام سرقت از منزل شهروند مرندیف موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت که در تحقیقات اولیه و با به دست آوردن سرنخ های لازم یک نفرسارق سابقه دار را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ کاظم دهقانی در ادامه خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات به عمل آمده به سرقت شش  تخته تابلو فرش از منزل شاکی و وسایل دیگربه ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به  مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب قانونی روانه زندان شد.

وی همچنین از دستگیری یک نفر سارق لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کارماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند ادامه داد: در همین راستا عوامل کلانتری ۱۲ شهرستان با افزایش گشت‌های هدفمند و اقدامات تخصصی در نهایت یک نفر سارق سابقه دار که اقدام به تخریب شیشه خودرو و سرقت از داخل آنها می کرد را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند افزود: در تحقیقات تکمیلی، متهم به تخریب شیشه و سرقت ازداخل ۸ دستگاه خودرو اعتراف کرد که پرونده مقدماتی تشکیل و برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.

دستبند پلیس بر دستان سارق اماکن خصوصی در میانه

دستگیری سارق اماکن خصوصی نیز خبری بود که فرماندهی انتظامی میانه با اعلام آن به خبرنگاران گفت: مأموران کلانتری امام شهرستان از طریق گشت زنی در حوزه استحفاظی یک نفر که درحال سرقت از ساختمان های نیمه کاره بود را دستگیر کردند.

سرهنگ هاشم شعفی ادامه داد: متهم دستگیر شده برای ادامه تحقیقات به کلانتری انتقال و در بازجویی های فنی و تخصصی به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده سارق دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف ۱۰ دستگاه خودروی سرقتی در تبریز

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی نیز از انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو در تبریز خبر داد و گفت: در پی افزایش سرقت خودرو و بخصوص سرقت خودروهای پژو در سطح شهرستان تبریز، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ صابر عباس زاده با اشاره به دستگیری یکی از سارقان در حین فروش خودروی سرقتی در یکی از نمایشگاههای اتومبیل، افزود: در بازجویی های فنی و تخصصی پلیس متهم دستگیر شده به تعداد ۱۰ فقره سرقت خودرو با همدستی چهار نفر دیگر اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه همدستان سارق در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و از محل اختفای آنان ۱۰ دستگاه خودروی سرقتی کشف شد، خاطر نشان کرد: سارقان حرفه ای پس از سرقت خودرو  و سند نمره کردن آن در نمایشگاههای اتومبیل در سطح شهر تبریز به فروش می رساندند.

دستگیری باند سارقان بدل انداز در اهر

فرمانده انتظامی شهرستان اهر نیز با اشاره به دستگیری زن و شوهر سارق بدل انداز در این شهرستان گفت: در پی شکایت فردی مبنی براینکه دو نفر آقا و خانم برای خرید انگشتر به  مغازه طلافروشی مراجعه کرده اند که بعد از چند روز متوجه تعویض چند حلقه انگشتر گران قیمت طلا با انگشترهای بدل توسط آنان گردیده است، دستگیری سارقان بدل انداز به صورت ویژه  در دستور کار ماموران انتظامی  قرار گرفت.

سرهنگ یونس منفرد در ادامه گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام تحقیقات گسترده و بکار گیری شیوه های فنی  پلیسی موفق به شناسایی سارقان بدل انداز شدند و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه هر دو متهم را دستگیر و در بازرسی از منزل این زن وشوهر  تعدادی طلاجات مسروقه و انگشتری های  بدل، جهت  استفاده در بدل اندازی های دیگر  کشف و ضبط کردند.  

فرمانده انتظامی شهرستان اهر تصریح کرد: متهمان دربازجویی های  تکمیلی و فنی پلیس و مواجهه با دلایل و ادله محکم و غیر قابل انکار به سرقت بدل اندازی در اهر و چند سرقت در شهرهای دیگر با همین روش  اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

پسندیدندستگیر ی ۱۱ سارق و توزیع کننده مواد مخدر در آذربایجان شرقی(0)نپسندیدندستگیر ی ۱۱ سارق و توزیع کننده مواد مخدر در آذربایجان شرقی(1)
امتیاز:
(0) (1)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما