کدخبر : 35202
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 - 13:07
471 بازدید
فاقددیدگاه
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

در تمام عرصه ها بسیج همیشه پیشتاز است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: بسیج همیشه در تمام عرصه ها پیشتاز است
خداآفرین به روز : نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تقدیر از خدمات بسیجیان گفت: بسیج همیشه در تمام عرصه ها پیشتاز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، آیت الله محسن مجتهد شبستری شامگاه چهارشنبه در جمع بسیجیان آذربایجان شرقی با بیان اینکه خلوص نیت رمز موفقیت جهادگران بسیجی است، ادامه داد: در شرایط کنونی کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم.

وی با بیان اینکه خدمات بسیجیان در گروه های جهادی برای محرومیت زدایی نمونه ای از این کارها است، گفت: مدیریت جهادی انسان های خالص، مجاهد و ساده زیست می خواهد.

کشور را نمی شود با اشرافی گری اداره کرد

امام جمعه تبریز افزود: با اشرافی گری و زیاده خواهی نمی توان کشور را مدیریت کرد.

وی با اشاره به اینکه دیریت جهادی سپاه و بسیج مهم ترین معیار برای آبادانی کشور است، ادامه داد: برای همین است که دشمنان با بسیج و سپاه مخالف هستند.

آیت الله مجتهد شبستری سپس به انتخابات پیش رو اشاره کرد و با بیان اینکه باید در این انتخابات حضور پرشور و پرتعدادی داشت، ادامه داد: باید مردم در این انتخابات به افراد اصلح و معتمد رای دهند.

ضرورت استفاده از ظرفیت بزرگ بسیج در الگوسازی ها

فرمانده سپاه عاشورا همچنین به ضرورت استفاده از ظرفیت بزرگ بسیج در الگوسازی ها تاکید کرد و ادامه داد: بسیجیان عامل بازدارنده در برابر دشمنان هستند.

سردار غلام عسکر کریمیان با تاکید بر اینکه بسیج باعث ایجاد قدرت برای کشور می شود، افزود: استفاده از ظرفیت بی پایان و عظیم بسیجیان در الگوسازی و الگودهی به جامعه اسلامی بسیار مهم است.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان در همه عرصه ها حضور فعال و اثربخشی داشته اند، ابراز داشت: بسیج و سپاه هم اکنون نیز در عرصه نبرد ترکیبی نقش آفرینی می کند.

پسندیدندر تمام عرصه ها بسیج همیشه پیشتاز است(0)نپسندیدندر تمام عرصه ها بسیج همیشه پیشتاز است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما