کدخبر : 35369
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 14:50
352 بازدید
فاقددیدگاه

حفظ منافع مردم تنها با تغییر وضع موجود است/ ۲۹ اردیبهشت دولت ۴ درصدی‌ها پایان می‌یابد

حفظ منافع مردم تنها با تغییر وضع موجود است/ ۲۹ اردیبهشت دولت ۴ درصدی‌ها پایان می‌یابدحفظ منافع مردم تنها با تغییر وضع موجود است/ ۲۹ اردیبهشت دولت ۴ درصدی‌ها پایان می‌یابد
خداآفرین به روز : رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در چهارمحال و بختیاری گفت: حفظ منافع مردم و نظام جز با تغییر وضع موجود محقق نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، سید احمد علوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تأکید قالیباف روی ۴ درصدی‌ها اظهار داشت: تمام امکانات دولت در دست این ۴ درصد است که به دیگران بهایی نمی‌دهند.

وی افزود: آقای قالیباف شدیداً مورد تهاجم و تهمت قرار گرفت اما در سنگر انتخابات برای حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب باقی ماند.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در چهارمحال و بختیاری بیان کرد: قالیباف در کنار حجت‌الاسلام رئیسی با گفتمان دولت مردم و با برنامه کاری مدون وارد شد که در انتخابات طرفداران خاص خود را داشتند.

علوی خاطرنشان کرد: قالیباف به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تعهد کرده بود که برای اتحاد نیروهای انقلابی تصمیمات جبهه مردمی را بپذیرند.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در رشت تصریح کرد: پس از بازگشت برای حفظ وحدت نیروهای اصولگرا و با نظر اعضای جبهه مردمی به نفع حجت‌الاسلام رئیسی کنار رفت.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تمام ستادهای انتخاباتی قالیباف در استان با تمام توان در اختیار طرفداران حجت‌الاسلام رئیسی است که در روز ۲۹ اردیبهشت‌ماه یک‌صدا به دولت ۴ درصدی‌ها پایان دهند.

پسندیدنحفظ منافع مردم تنها با تغییر وضع موجود است/ ۲۹ اردیبهشت دولت ۴ درصدی‌ها پایان می‌یابد(0)نپسندیدنحفظ منافع مردم تنها با تغییر وضع موجود است/ ۲۹ اردیبهشت دولت ۴ درصدی‌ها پایان می‌یابد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما