کدخبر : 35361
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 14:58
310 بازدید
فاقددیدگاه

جهانگیری: احساس می‌کنم وظیفه‌ای که بر دوشم بوده به پایان رسید

جهانگیری: احساس می‌کنم وظیفه‌ای که بر دوشم بوده به پایان رسید
خداآفرین به روز : کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: احساس می‌کنم وظیفه‌ای که بر دوشم بوده به پایان رسیده، پس همراه با شما به روحانی رای می‌دهم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ،  اسحاق جهانگیری دقایقی پیش در اجتماع مردم استان فارس اظهار داشت: من آمدم تا صدای اصلاحات باشم، آمدم از مردم بخواهم که به کمک رئیس‌جمهور صادق، توانا و دلسوز بیایند.

وی تاکید کرد: احساس می‌کنم وظیفه‌ای که بر دوشم بوده به پایان رسیده، پس همراه با شما به روحانی رای می‌دهم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: به روحانی رای دهید که مرد تصمیم‌های سخت است، مرد میدان های دشوار است، مردی که آرامش، امنیت و پیشرفت را با هم برای همه ملت ایران می‌خواهد.

جهانگیری با بیان اینکه من در انتخابات نامزد شدم که صدای اصلاحات باشم، عنوان کرد: من با اصرار بزرگان اصلاحات، شورای اصلاح‌طلبان و با هماهنگی روحانی وارد عرصه انتخابات شدم. آمدم تا با تمام توان با مردم بگویم که در سال ۹۲ چه تحویل گرفتیم، چه کردیم و چه می‌‌‌خواهیم بکنیم؟ روز ثبت‌نام به مردم ایران گفتم من و آقای روحانی مکمل هم هستیم. 

وی اظهار داشت: با توان و ظرفیتی که در مسئولان و کارگزاران کشور سراغ داریم، با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری، مسائل فراروی کشور قابل حل است.

پسندیدنجهانگیری: احساس می‌کنم وظیفه‌ای که بر دوشم بوده به پایان رسید(0)نپسندیدنجهانگیری: احساس می‌کنم وظیفه‌ای که بر دوشم بوده به پایان رسید(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما