کدخبر : 35431
پنجشنبه 18 خرداد 1396 - 10:35
331 بازدید
فاقددیدگاه

جابری انصاری: برای حفظ «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پافشاری می‌کنیم

جابری انصاری: برای حفظ «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پافشاری می‌کنیم
خداآفرین به روز : معاون وزیر خارجه ایران در پی حملات تروریستی دیروز در تهران نوشت: قدر داشته هایمان را می‌دانیم، و بر حفظ و ارتقاء آن پای می‌فشریم؛ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه ایران در پی حملات تروریستی روز گذشته در تهران، پیام کوتاهی را نگاشته است که به شرح زیر است:

«بنام خدا

ایران در غم شهادت مظلومانه تعدادی از هم وطنان بی گناه در عملیاتهای تروریستی هفده خرداد نود و شش، چهارشنبه خونین تهران، به سوگ نشسته است. هدف گرفتن مجلس شورای اسلامی، نماد مردمسالاری و آزادی، و مقبره امام خمینی، نماد استقلال و عزت ایران معاصر، از سوی سیاه دلانی که از این هر دو گوهر تابان ملت بزرگ ایران محرومند، اتفاقی نیست. قدر داشته هایمان را می دانیم، و بر حفظ و ارتقاء آن پای می فشریم؛ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی. 

احدی از آحاد ملت ایران
حسین جابری انصاری
۱۸ خرداد ماه ۹۶»

حسین جابری انصاری روز گذشته در حاشیه دیدار با نماینده ویژه پوتین در امور سوریه در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره نقش عربستان در حوادث تروریستی تهران گفته بود: عربستان با سیاست هایی که به ویژه در سال های اخیر پیگیری کرده، در جنگ با خود و محیط پیرامونی خویش است.

پسندیدنجابری انصاری: برای حفظ «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پافشاری می‌کنیم(0)نپسندیدنجابری انصاری: برای حفظ «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پافشاری می‌کنیم(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما