کدخبر : 35556
یکشنبه 2 مهر 1396 - 4:58
6969 بازدید
فاقددیدگاه
فرماندار خداآفرین :

تغییر عامل توسعه ، تحول و پویایی است

فرماندار خداآفرین : تغییر عامل توسعه ، تحول و پویایی است
خداآفرین به روز : امینیان فرماندار خداآفرین در مراسم بازگشایی مدارس خداآفرین گفت : تغییر باید در راستای بهبود وضعیت و حرکت به سوی مطلوب باشد .

به گزارش پایگاه اظلاع رسانی خداآفرین به روز ؛ مراسم بازگشایی مدارس خداآفرین با حضور مدیران ، مسئولان ، روحانیون و تنی چند از خانواده های شهدا در مدرسه شهید بهروزی شهر خمارلو برگزار شد .
در ابتدای این مراسم رضائیان رئیس اداره آموزش و پرورش خداآفرین مطالبی در خصوص ایام محرم ، دفاع مقدس و بازگشایی مدارس بیان نمود و سپس متن پیام وزیر آموزش و پرورش را قرائت نمود . 
امین امینیان فرماندار شهرستان خداآفرین ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس ، هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم ،  اظهار داشت : بوی ماه مهر با حماسه و ایثار آمیخته شده است ، دفاع مقدس علیرغم هزینه های زیاد آثار گرانبهایی داشت .

وی افزود : اولین ویژگی دفاع مقدس این بود که ملت ایران منسجم ، متعهد و هماهنگ در مقابله تهدیدات دشمنان باشند ، دومین ویژگی دفاع مقدس ، دین و اعتقاد با عشق به وطن آمیخته شد در هشت سال دفاع مقدس متجلی شد و سومین ویژگی که هم برای ما و هم برای دشمنان اشکار شد این بود که اگر متحد و منسجم باشیم و حول ریسمان الهی و ولایت باشیم می توانیم در مقابل دشمنان پیروز باشیم .


امینیان گفت : امروز دشمنان ایران اسلامی در سایه مجاهدت و از خود گذشتگی تمامی نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج نمی توانند هیچگونه اقدام نظامی انجام دهند .
فرماندار خداآفرین تصریح کرد : آرامش ، ثبات و امنیت از بزرگترین دستاورد های  دفاع مقدس به شمار می رود .  
وی عنوان داشت : نقش آموزش و پرورش در زندگی روزمره بر کسی پوشیده نیست و امروز  آموزش و پرورش رکن اصلی توسعه هر کشور می باشد   .
امینیان در ادامه گفت : نیروی انسانی بزرگترین ثروت هر گشور است و سرمایه انسانی در نتیجه آموزش کسب می شود .
وی با بیان اینکه  خرج کرد برای آموزش و پرورش یه هزینه نیست بلکه یه سرمایه گزاری محسوب می شود، افزود : خرج کرد برای آموزش و پرورش سرمایه گزاری برای توسعه اقتصادی، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی است . 
فرماندار خداآفرین عنوان کرد :  معلم مولفه و عنصر آموزش تلقی می شود به همین علت باید به منزلت ،هویت و معیشت معلمان توجه شود . 
امینیان گفت « خروجی آموزش و پرورش دارای ایراداتی است که باید در راستای اصلاح و بهبود تلاش نمود  باید نقطه مطلوب را ترسیم و از هر کس در مقابل مسئولیش کار بخواهیم  .
حسین پور فرمانده سپاه ناحیه خداآفرین ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسید ایام شهادت امام حسین (ع) و تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در مراسم بازگشایی مدارس خداآفرین ، گفت : دفاع مقدس یعنی جاری شدن فرهنگ عاشورا در، دفاع مقدس یعنی تجلی ایثار و از خود گذشتگی ، دفاع مقدس یعنی عشق به میهن و دفاع مقدس یعنی لبیک به ندای ولی گفتن . 
وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس دو پوسته دارید یکی پوسته ظاهری و دوم پوسته باطنی ، افزود : پوسته ظاهری حمله عراق با حمایت استکبار جهانی به جمهوری اسلامی ایران بود و پوسته باطنی دانش آموزان ما که همان رویش های انقلاب اسلامی  هستند که در صحنه های نظام اسلامی آموزش می بینند . 
حسین پور اظهار کرد : خدامحوری منبع قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران می باشد ، امروز در جامعه ما خدمت در مقابل خدمت انجام می گیرد مسئولین و مدیران و تمامی افرادی که عهده دار مسئولیتی در این نظام می باشند باید خدمتشان در راستای استقرار و دوام نظام اسلامی باشد . 
امینیان فرماندار شهرستان خداآفرین در پایان ، اظهار کرد : تغییر عامل توسعه ، تحول و پویایی است تغییر باید در راستای بهبود وضعیت و حرکت به سوی مطلوب باشد . 
 در پایان این مراسم مکارمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خداآفرین نیز متن پیام فرمانده ناجا به مناسبت آغاز سال تحصیلی را قرائت نمود . 
 

پسندیدنتغییر عامل توسعه ، تحول و پویایی است(0)نپسندیدنتغییر عامل توسعه ، تحول و پویایی است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما