کدخبر : 28981
یکشنبه 21 فروردین 1395 - 0:00
640 بازدید
فاقددیدگاه
رئیس دادگستری خداآفرین :

تعامل ادارات با دادگستری در کاهش وقوع جرائم موثر بوده است

رئیس دادگستری خداآفرین :
خداآفرین به روز : رئیس دادگستری خداآفرین از کاهش وقوع جرائم در این شهرستان خبر داد .

پور احمد رئیس دادگستری خداآفرین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، اظهار کرد : دادگستری خداآفرین قبل از آغاز تعطیلات عید نوروز با اتخاذ تدابیری از جمله منع ساخت و ساز ، هماهنگی و صدور دستورات لازم به ادارات منابع طبیعی ، محیط زیست ، جهاد کشاورزی ، امور آب ، دهیاران و شورا های اسلامی موجب گردید که ما شاهد وقوع کمترین جرائم در این حوزه ها باشیم .   
وی افزود : به غیر از یک فقره تخریب مرتع و سه مورد تغییر کاربری کشاورزی که با حکم قضایی عملیات تغییر کاربری متوقف گردید هیچگونه  تخلف دیگری در این حوزه گزارش نشد .  
 پور احمد با بیان اینکه آمار وقوع جرائم در نوروز ۹۵ نسبت به نوروز سال گذشته از کاهش محسوسی برخوردار بوده است ، گفت : در حوزه تصادفات جاده ای  خوشبختانه تصادف منجر به فوت در سطح شهرستان  گزارش نشده است و تصادفات رخ داده نیز اکثرا بر اثر بی احتیاطی رانندگان رقم خورده و فقط خسارت مالی در پی داشته است . 
رئیس دادگستری خداآفرین اظهار داشت  : بی احتیاطی خانواده دختر بچه سه ساله نیزمتاسفانه موجب شد تا این کودک در کانال کم عمق انتقال آب کشاورزی اراضی روستای حیدرکانلو ، بابایلو  بیفتد و متاسفانه جان خود را از دست بدهد . 
پور احمد عنوان داشت : قضات دادگستری خداآفرین در ایام تعطیات نوروزی به صورت کشیک مشغول به خدمت رسانی بودند که این مهم باعث گردید تا در ایام نوروز چنانچه بزه یا تخلفی اتفاق بود در اسرع وقت پرونده مورد رسیدگی قرار گفته و فرد یا افرادی بلاتکلیف نمانند . 
رئیس دادگستری خداآفرین در پایان گفت : برنامه دادگستری خداآفرین برای سال ۱۳۹۵ رسیدگی دقیق به پرونده های متشکله و برخورد قاطع با متجاوزین به اراضی ملی و عمومی خواهد بود .  
کانال پایگاه اطلاع خداآفرین به روز در تلگرام  : 
@khodafarinberoz_ir 

پسندیدنتعامل ادارات با دادگستری در کاهش وقوع جرائم موثر بوده است(0)نپسندیدنتعامل ادارات با دادگستری در کاهش وقوع جرائم موثر بوده است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما