کدخبر : 35200
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 - 13:10
461 بازدید
فاقددیدگاه
استاندار آذربایجان شرقی:

تبریز۲۰۱۸ فرصتی برای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی: ظرفیت «تبریز۲۰۱۸» فرصتی برای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری آذربایجان شرقی است
خداآفرین به روز : استاندار آذربایجان شرقی با اشاره تبریز ۲۰۱۸ گفت: با استفاده از فرهنگ، صنعت و گردشگردی تبریز می‌توان تصمیمات خوبی در راستای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سایر کشورها در چند ماه مانده به انتخابات امور جاری کشورها تعطیل می‌شود، اظهار داشت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی این است که دولت در سال ۹۶ اقدامات خود را تعطیل نکرده و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: در هفته گذشته ستاد ملی «تبریز ۹۷» یا «تبریز ۲۰۱۸» با همت نمایندگان مجلس و دولت پیگیری و راه‌اندازی شد که جلسه ستاد استانی امروز تشکیل می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در راستای احیای دریاچه ارومیه اظهار کرد: اولویت کاری این دولت، احیای دریاچه ارومیه بود که در همه نشست‌های زیست محیطی بحث این دریاچه همواره در دستور کار قرار می‌گیرد که در این راستا کارهای خوبی برای احیا انجام شده و امیدواریم به تراز اکولوژیک نزدیک‌تر شویم.

وی همچنین ادامه داد: شورای اداری به بحث تبریز ۲۰۱۸ و احیای دریاچه ارومیه تخصیص می‌یابد که تصمیمات این جلسه نقشه راه سال جاری خواهد بود و در کنار مأموریت اصلی که توسط رهبری یعنی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تبیین شده به این دو مقوله توجه می‌شود که قطعاً این دو مقوله منجر به تقویت مراکز تولید، اشتغال و رشد کشاورزی خواهد بود.

جبارزاده با اشاره تبریز ۲۰۱۸ اظهار کرد: با استفاده از فرهنگ، صنعت و گردشگردی تبریز می‌توان تصمیمات خوبی در راستای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری گرفت.

وی با بیان اینکه در این استان نعمت وحدت، همدلی و صمیمت در بین مسئولان استان وجود دارد، ادامه داد: در این استان با این روحیه وحدت با محوریت نماینده مقام معظم رهبری، کارهای ارزشمندی در بخش های مختلفی انجام گرفته که ماحصل این وحدت پیشرفت اقتصاد و رونق تولید در سال گذشته بود.

پسندیدنتبریز۲۰۱۸ فرصتی برای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری آذربایجان شرقی(0)نپسندیدنتبریز۲۰۱۸ فرصتی برای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری آذربایجان شرقی(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما