کدخبر : 35508
یکشنبه 28 خرداد 1396 - 19:39
911 بازدید
فاقددیدگاه

برگزاری همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر خداآفرین + تصاویر

برگزاری همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر خداآفرین + تصاویر
خداآفرین به روز : همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر با حضور بسیجیان و تنی چند از فرماندهان نظامی و انتظامی در حسینیه سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خداآفرین برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، حسین پور فرمانده سپاه خداآفرین در طرح همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر ، اظهار داشت : طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر ،  طرحی است که برای سازماندهی امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از ظرفیت موجود مردم می باشد . 

وی افزود : در این طرح افراد دلسوز و متعهد در گروه های ده نفری طلایه داران  پس از گذراندن مراحل شناسایی ،  جذب ، گزینش ، سازماندهی و آموزشهای تخصصی و گرفتن کارت شناسایی با پشتیبانی مراجع قضایی و انتظامی نسبت به اجرای تذکر لسانی به صورت داوطلبانه در اقامه امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان اقدام می کنند . 

فرمانده سپاه خداآفرین ، عنوان داشت :‌ در مسئله امر به معروف و نهی از منکر راهکاری جز رجوع به توده های مردم نداریم  ،  مردم باید احساس مسئولیت کنند و در مقابل اعمال و رفتار کسانی که در زندگی آنها موثر هستند بی تفاوت نباشند  .

وی با اشاره به تصویب قانون حمایت از آمران و ناهیان در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ دستورالعمل اجرایی آن تصریح کرد : افرادی که در طرح طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر عضو شوند تحت پوشش قانون حمایت از آمران قرا خواهند گرفت . 
دبیرامر به معروف و نهی از منکر شهرستان خداآفرین ، در پایان گفت :   امر به معروف و نهی از منکر تکلیف الهی است و به عنوان فروع دین مبین اسلام تاکیدات زیادی بر انجام آن شده است و باید همگان در حوزه تذکر لسانی تلاش کنند . 
در این همایش آموزش های تخصصی توسط استادانی از نیروی انتظامی و دادگستری شهرستان ارائه و در پایان کارت شناسایی به اعضا تحویل داده شد .

پسندیدنبرگزاری همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر خداآفرین + تصاویر(0)نپسندیدنبرگزاری همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر خداآفرین + تصاویر(2)
امتیاز:
(0) (2)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما