کدخبر : 35630
چهارشنبه 5 مهر 1396 - 5:03
444 بازدید
فاقددیدگاه
خداآفرین ؛

برگزاری دومین همایش اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد + تصاویر

برگزاری دومین همایش اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد + تصاویر
خداآفرین به روز : برگزاری دومین همایش پیشگیری از اعتیاد با محوریت « گفتمان سازی و اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد » طی چند روز آینده در خداآفرین .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی دومین همایش پیشگیری از اعتیاد با حضور اعضای کارگروه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری خداآفرین برگزار شد . 
امین امینیان فرماندار شهرستان خداآفرین ْ اظهار داشت :  دومین همایش اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد باید به صورت جامع تر برگزار شود و نباید به یک قشر خاص محدود گردد و اصولا باید جامعه هدف جامع تر باشد و کلیه اقشار جامعه را شامل شود . 
در ادامه اعضای کارگروه درباره نحوه برگزاری ، دعوت از سخنران مجرب استانی و وظائف  هر از اعضا برای هر چه بهتر برگزار شدن این همایش به بحث و گفتگو پرداختند . 
دومین همایش اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد ظرف چند روز آینده  در سالن اجتماعات منظقه آزاد ارس مرکز خداآفرین برگزار خواهد شد . 
گفتنی است  این همایش از برنامه‌های فرهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان می باشد و همزمان با برگزاری این همایش نمایشگاه اعتیاد نیز  برپا می گردد.

پسندیدنبرگزاری دومین همایش اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد + تصاویر(0)نپسندیدنبرگزاری دومین همایش اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد + تصاویر(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما