کدخبر : 36814
سه شنبه 5 تیر 1397 - 14:35
1104 بازدید
فاقددیدگاه

برگزاری جلسه آموزش و توانمند سازی مدیران سازندگی و گروه های جهادی خداآفرین + تصاویر

برگزاری جلسه آموزش و توانمند سازی مدیران سازندگی و گروه های جهادی خداآفرین + تصاویر
خداآفرین به روز : جلسه آموزش و توانمند سازی مدیران سازندگی و گروه های جهادی خداآفرین با حضور مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، جعفر رزمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا ، اظهار داشت : اصلی ترین دغدغه ما داشتن گروه جهادی با هویت است و به شکل واقعی تشکیل پیدا کردن برای خدمت رسانی در تمامی عرصه ها می باشد .
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا ، با بیان اینکه مسیر خدمت و جهاد ، خدمت رسانی به مردم محروم است ، 
افزود : امروز عرصه و زمینه خدمت فراهم است و در کنار مردم و در خدمت مردم بودن در قالب گروه های جهادی متبلور می شود  .
رزمی در پایان  با تاکید بر اینکه در کار جهادی  افراد مختلف با هر انگیزه ، فطرت و دیدگاه جهت خدمت رسانی  شناسایی شوند، عنوان داشت  : گروه جهادی  باید دارای عقبه باشد و در طول فعالیت های خود از افراد دارای تخصص در مباحث عمرانی و فرهنگی که تعریف می شود بهره جست  . 
در ادامه حسین پور فرمانده سپاه خداآفرین ، گفت : در صحنه بودن و داشتن روحیه انقلابی برای خدمت رسانی به محروم  از شاخصه های  اصلی اعضای  گروه های جهادی می باشد . 
  وی افزود : اعضای گروه های جهادی  با روحیه معنوی و جهادی پیش آمده اند و در هر کجا که نیاز باشد حاضر به خدمت رسانی می باشند .
  نصیری مربی گروه های جهادی ، گفت :  کار گروه جهادی صرفا انجام فعالیت های عمرانی نیست بلکه در همین گروه های جهادی برنامه های تربیتی و فرهنگی از جمله برگزاری  کلاس های تقویتی آموزشی و ورزشی نیز انجام پذیرد . 
وی اظهار کرد : تاثیر کارگروه جهادی باید مشهود و دارای ماهیت و هویت باشد و آن زمان که کار جهادی در قواره بسیج و برای رضای خدا باشد آن کار ماندگار می شود . 

پسندیدنبرگزاری جلسه آموزش و توانمند سازی مدیران سازندگی و گروه های جهادی خداآفرین + تصاویر(0)نپسندیدنبرگزاری جلسه آموزش و توانمند سازی مدیران سازندگی و گروه های جهادی خداآفرین + تصاویر(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما