کدخبر : 36785
سه شنبه 22 خرداد 1397 - 20:39
1636 بازدید
فاقددیدگاه

برگزاری جشن گلریزان در شهرستان خداآفرین

خداآفرین به روز : با هدف آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد برای سومین سال متوالی جشن گلریزان با حضور مسئولان شهرستانی و خیران در شهرستان خداآفرین برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، همزمان با آیین برگزاری جشن گلریزان ، خیرین شهرستان خداآفرین  به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در سالن اجتماعات منطقه آزاد ارس "محدوده خداآفرین" گرد هم جمع شدند . 

پور احمد رئیس دادگستری  خداآفرین با بیان اینکه کمک برای آزادسازی زندانیان یکی از امور خیریه مهم است ، اظهار داشت : امنیت و ثبات اجتماعی هر جامعه در گرو مشارکت‌های مردمی است و از آن جایی که کمک برای آزادسازی زندانیان یکی از امور خیریه مهم است و موجبات پیشگیری از بروز مشکلات اجتماعی ناشی از زندانی شدن سرپرست خانواده را فراهم می‌آورد این مراسم در جهت کمک به زندانیان جرائم مالی و غیرعمد برگزار شد . 

پور احمد  گفت :  مبلغ ۵۵ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان توسط مسئولان و خیرین جمع آوری شده است و امید داریم طی روزهای آینده نیز بر این مبلغ افزوده شود . 

وی افزود :  این افراد به دلایلی مانند محکومیت‌های مالی، دیه، مهریه و نفقه در زندان به سر می برند.

رئیس دادگستری خداآفرین همچنین خواستار تعامل و همکاری بیشتر خیرین خداآفرین در جهت کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد شد.

پسندیدنبرگزاری جشن گلریزان در شهرستان خداآفرین(0)نپسندیدنبرگزاری جشن گلریزان در شهرستان خداآفرین(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما