کدخبر : 35472
جمعه 19 خرداد 1396 - 13:25
511 بازدید
فاقددیدگاه

اعلام نتایج رشته میکس تیمی تفنگ ۱۰ متر جام‌جهانی تیراندازی – آذربایجان

جام‌جهانی تیراندازی - آذربایجان نتایج رشته میکس تیمی تفنگ ۱۰ متر اعلام شد
خداآفرین به روز : با برگزاری رشته میکس تیمی تفنگ ۱۰ متر، نمایندگان کشورمان با قرارگیری در جایگاه ۱۴ و ۱۹ به کار خود پایان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، دومین روز از رقابت‌های تیراندازی جام جهانی آذربایجان در حالی به ساعات پایانی خود نزدیک می‌شود که در رشته میکس تیمی تفنگ ۱۰ متر، ۴۰ تیم دو نفره در دو گروه به رقابت پرداختند که در نهایت در مجموع حسین باقری و الهه احمدی در گروه اول و پوریا نوروزیان و نرجس امام قلی نژاد در گروه دوم توانستند به ترتیب رده‌های ۱۴ و ۱۹ جهان را به نام خود ثبت کنند.

در این رشته مجموع دو گروه برحسب بالاترین امتیاز تیم‌های انتخاب و راهی فینال می‌شوند.

کشورهای هند، چین دو ورزشکار، روسیه، اتریش، رومانی، کرواسی و صربستان راهی فینال شدند.

به گزارش تسنیم، سومین روز از مسابقات جام جهانی گابالای – آذربایجان فردا بیستم خرداد ماه در رشته تفنگ ۵۰ متر درازکش مردان ، دنبال می‌شود.

این مسابقات درحالی فردا برگزار می‌شود که ۲ ورزشکار از کشورمان با ترکیب حسین باقری و پوریا نوروزیان به مصاف حرفان خود می‌روند. در رقابت‌های فردا رشته تپانچه ۲۵ متر مردان نیز برگزار می‌شود که کشورمان نماینده‌ای ندارد.

پسندیدناعلام نتایج رشته میکس تیمی تفنگ ۱۰ متر جام‌جهانی تیراندازی – آذربایجان(0)نپسندیدناعلام نتایج رشته میکس تیمی تفنگ ۱۰ متر جام‌جهانی تیراندازی – آذربایجان(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما