کدخبر : 35245
جمعه 22 اردیبهشت 1396 - 20:24
178 بازدید
فاقددیدگاه

اعلام حمایت جمعی از پزشکان و فعالان حوزه سلامت از «قالیباف»

اعلام حمایت جمعی از پزشکان و فعالان حوزه سلامت از «قالیباف»
خداآفرین به روز : جمعی از پزشکان و فعالان حوزه سلامت با صدور میثاق‌نامه‌ای از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام حمایت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، جمعی از پزشکان و فعالان حوزه سلامت با صدور میثاق‌نامه‌ای از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام حمایت کردند.

متن میثاق‌نامه این پزشکان و فعالان حوزه سلامت با قالیباف به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر قالیباف

کاندیداتوری اصلح و ریاست جمهوری 

حال که جنابعالی بنا به درخواست‌های مکرر اقشار مختلف مردم و بخش قابل توجهی از جامعه پزشکی محکم و با صلابت در عرضه انتخابات حاضر و علاوه بر ایجاد فضای امیدواری، شهد شیرین نشاط و نوید حل مشکلات را به کام ملت ایران چشانیده‌اید، بر خود فرض می‌داریم با امضای این بیانیه حمایت کامل خود را از کاندیداتوری شما اعلام داریم.

مطالعه برنامه‌ها و سوابق اقدامات مثمر ثمرتان در خلال مدیریت شهرداری تهران  و فرماندهی ناجا و … یقین را نزد جامعه پزشکی و سایر هوادارانتان ایجاد نموده که پس از تشکیل دولت مردم توسط حضرتعالی بسیاری از مشکلات امروز کشور در حوزه‌های مختلف اقتصاد، اشتغال و سلامت به مدد حضورتان در رأس قوه مجریه مرتفع خواهد شد.

اقدامات تدابیر مدیریتی بسیار ارزشمندی که در خلال حضور شما در مدیریت شهر تهران به انجام رسانیده و محصول آن ایجاد و توسعه چشمگیر زیرساخت‌های اداراه خدمات درمانی، تکریم بیماران و کارکنان مراکز درمانی، اجرای طرح‌های سلامت‌محور در شهر تهران، زیرساخت‌های عمرانی، حمل و نقل شهری و فضای شهر است از یکسو و نیاز امروز کشور به فردی با سوابق و درایت ک لام اجرایی حجت را بر همگان تمام نموده که اصلح‌ترین کاندیدای ریاست جمهوری کسی نیست جز دکتر قالیباف بدین وسیله حامیان شما در جامعه پزشکی حمایت  خود از جنابعالی را ابراز تا پاداش این حمایت، سربلندی ایران عزیز و رفع مشکلات بیماران باشد.

دعای خیرمان بدرقه راهتان است

جمع کثیری از پزشکان و پرستاران جامعه پزشکی حامیان دکتر قالیباف

پسندیدناعلام حمایت جمعی از پزشکان و فعالان حوزه سلامت از «قالیباف»(0)نپسندیدناعلام حمایت جمعی از پزشکان و فعالان حوزه سلامت از «قالیباف»(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما