کدخبر : 36803
پنجشنبه 24 خرداد 1397 - 3:14
221 بازدید
فاقددیدگاه

آیا ذرت بوداده میان‌وعده سالمی است؟

آیا ذرت بوداده میان‌وعده سالمی است؟
خداآفرین به روز : کارشناسان غذایی در خصوص نوع مصرف ذرت بوداده هشدار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خداآفرین به روز ، آیا کسی هست که خوردن ذرت بوداده خوشمزه به هنگام دیدن یک فیلم را دوست نداشته باشد.

براساس گزارش «مدیکال دیلی»، ذرت بوداده به عنوان یک غذای کم‌کالری، غنی از فیبر و یک دانه خوراکی کامل شناخته شده است و همین موارد ما را تشویق می‌کند تا آن را به عنوان یک میان‌وعده مناسب مصرف کنیم.

اما برای مصرف این میان‌وعده باید موارد بسیاری را در نظر گرفت. در این اینجا برخی نکات را که شما باید درباره ذرت بوداده بدانید آمده است:

سالم‌ترین نوع ذرت بوداده کدام است؟

زمانی که ذرت به صورت خالص باشد بهترین میان‌وعده به شمار می‌رود. ذرت خشکی که در دستگاه پاپ‌کرن ساز به ذرت بوداده تبدیل می‌شود بهترین نوع این میان‌وعده است.

یک فنجان از این ذرت بوداده شامل ۳۱ کالری، ۱ گرم پروتئین، ۶ گرم کربوهیدارت و ۱٫۲ گرم فیبر و بدون چربی، سدیم و کلسترول است.

آیا ذرت بوداده‌ای که در مایکروویو آماده می‌شود برای سلامتی ما مفید است؟

متاسفانه نگرانی‌های بهداشتی در ارتباط با ذرت بوداده مایکروویوی وجود دارد.

 آیا تا به حال بسته ذرت بوداده مایکروویوی را باز کرده‌اید؟ بویی که از آن خارج می‌شود به شدت حس می‌شود و این به دلیل وجود مواد شیمایی درون آن است.

کارشناسان غذایی هشدار دادند که این بو را استنشاق نکنید زیرا انجام این کار به طور مرتب خطر ابتلا به بیماری نادری به نام «ریه پاپ کورن» را افزایش می‌دهد.

پسندیدنآیا ذرت بوداده میان‌وعده سالمی است؟(0)نپسندیدنآیا ذرت بوداده میان‌وعده سالمی است؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما